Nasze zajęcia

Od zdrowego kręgosłupa po sztuki walki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia musisz się zalogować

Nie masz konta ? Zarejestruj się teraz.

11.03.2024 - 16.03.2024 Wróc do bieżącego tygodnia

Sala Godzina Poniedziałek

11 marca 2024

Wtorek

12 marca 2024

Środa

13 marca 2024

Czwartek

14 marca 2024

Piątek

15 marca 2024

Sobota

16 marca 2024

Sala

fitness

09:00
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 18
Olena
ROWERY (CYCLING)
09:00-09:50
Wolne miejsca - 9
Iwona
POWER ABS
09:00-09:50
Wolne miejsca - 22
Olena
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 22
Olena
ROWERY (CYCLING)
09:00-09:50
Wolne miejsca - 1
Krystian
16:00
Hip - Hop Dance 6-9 lat
16:00-16:50
Wolne miejsca - 20
Katarzyna
17:00
Hip - Hop Dance 10-14 lat
17:00-17:50
Wolne miejsca - 19
Katarzyna
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 22
Olena
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 24
Olena
18:00
BPU
18:00-18:50
Wolne miejsca - 21
Miłosz
Fat Burning
18:00-18:50
Wolne miejsca - 19
Patrycja
STEP SHAPE
18:00-18:50
Wolne miejsca - 17
Olena
TBC
18:00-18:50
Wolne miejsca - 20
Miłosz
STEP SHAPE
18:00-18:50
Wolne miejsca - 20
Olena
19:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00-19:50
Wolne miejsca - 21
Iwona
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 23
Olena
FULL BODY WORKOUT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Paweł
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 22
Joanna
FULL BODY WORKOUT
19:00-19:50
Wolne miejsca - 25
Paweł
20:00
FULL BODY WORKOUT
20:00-20:50
Wolne miejsca - 23
Paweł
Zdrowe Plecy + Stretching
20:00-20:50
Wolne miejsca - 21
Iwona
ROWERY (CYCLING)
20:00-20:50
Wolne miejsca - 3
Krystian
AROMATERAPIA W JODZE
20:00-20:50
Wolne miejsca - 24
Iwona

Sala

crossfit

18:00
ROWERY (CYCLING)
18:00-18:50
Wolne miejsca - 1
Krystian
19:00
CROSS STRENGHT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Damian
CROSS POWER
19:00-19:50
Wolne miejsca - 20
Katarzyna
CROSS ENDURANCE
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Damian
20:00
BOKS
20:00-21:00
Wolne miejsca - 20
Wojciech

Sala

walki

16:00
KARATE + FITNESS
16:00-17:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
16:15
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness dzieci 4-6 lat
16:15-17:00
Wolne miejsca - 20
Renata
17:00
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
KARATE
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
17:00-17:50
Wolne miejsca - 16
Renata
KARATE + FITNESS
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
18:00
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
18:00-19:00
Wolne miejsca - 11
Renata
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
18:00-19:00
Wolne miejsca - 10
Renata
KARATE
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
19:00
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
BOKS
19:00-20:00
Wolne miejsca - 20
Wojciech
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
SAMOOBRONA DLA KOBIET
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Adam

Nasi Partnerzy