Nasze zajęcia

Od zdrowego kręgosłupa po sztuki walki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia musisz się zalogować

Nie masz konta ? Zarejestruj się teraz.

04.03.2024 - 09.03.2024 Przyszły tydzień >>

Sala Godzina Poniedziałek

4 marca 2024

Wtorek

5 marca 2024

Środa

6 marca 2024

Czwartek

7 marca 2024

Piątek

8 marca 2024

Sobota

9 marca 2024

Sala

fitness

09:00
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 8
Olena
ROWERY (CYCLING)
09:00-09:50
Wolne miejsca - 4
Iwona
POWER ABS
09:00-09:50
Wolne miejsca - 20
Olena
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 18
Olena
ROWERY (CYCLING)
09:00-09:50
Wolne miejsca - 0
Krystian
16:00
Hip - Hop Dance 6-9 lat
16:00-16:50
Wolne miejsca - 13
Katarzyna
17:00
Hip - Hop Dance 10-14 lat
17:00-17:50
Wolne miejsca - 4
Katarzyna
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 14
Olena
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 18
Olena
18:00
BPU
18:00-18:50
Wolne miejsca - 2
Miłosz
Fat Burning
18:00-18:50
Wolne miejsca - 7
Patrycja
STEP SHAPE
18:00-18:50
Wolne miejsca - 7
Olena
TBC
18:00-18:50
Wolne miejsca - 11
Miłosz
STEP SHAPE
18:00-18:50
Wolne miejsca - 6
Olena
19:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00-19:50
Wolne miejsca - 11
Iwona
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 0
Olena
FULL BODY WORKOUT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 1
Paweł
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 0
Joanna
FULL BODY WORKOUT
19:00-19:50
Wolne miejsca - 9
Paweł
20:00
FULL BODY WORKOUT
20:00-20:50
Wolne miejsca - 8
Paweł
Zdrowe Plecy + Stretching
20:00-20:50
Wolne miejsca - 11
Iwona
ROWERY (CYCLING)
20:00-20:50
Wolne miejsca - 0
Krystian
AROMATERAPIA W JODZE
20:00-20:50
Wolne miejsca - 17
Iwona

Sala

crossfit

18:00
ROWERY (CYCLING)
18:00-18:50
Wolne miejsca - 1
Krystian
19:00
CROSS STRENGHT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 19
Damian
CROSS POWER
19:00-19:50
Wolne miejsca - 19
Katarzyna
CROSS ENDURANCE
19:00-20:00
Wolne miejsca - 20
Damian
20:00
BOKS
20:00-21:00
Wolne miejsca - 20
Wojciech

Sala

walki

16:00
KARATE + FITNESS
16:00-17:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
16:15
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness dzieci 4-6 lat
16:15-17:00
Wolne miejsca - 12
Renata
17:00
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
KARATE
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
17:00-17:50
Wolne miejsca - 0
Renata
KARATE + FITNESS
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
18:00
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
18:00-19:00
Wolne miejsca - 0
Renata
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness 7-12 lat
18:00-19:00
Wolne miejsca - 0
Renata
KARATE
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Łukasz
19:00
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
BOKS
19:00-20:00
Wolne miejsca - 20
Wojciech
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
SAMOOBRONA DLA KOBIET
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Adam

Nasi Partnerzy