Nasze zajęcia

Od zdrowego kręgosłupa po sztuki walki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia musisz się zalogować

Nie masz konta ? Zarejestruj się teraz.

05.12.2022 - 09.12.2022 Przyszły tydzień >>

Sala Godzina Poniedziałek

5 grudnia 2022

Wtorek

6 grudnia 2022

Środa

7 grudnia 2022

Czwartek

8 grudnia 2022

Piątek

9 grudnia 2022

Sala

fitness

08:15
ROWERY (CYCLING)
08:15-09:00
Wolne miejsca - 5
Robert
ROWERY (CYCLING)
08:15-09:00
Wolne miejsca - 6
Robert
09:00
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 11
Olena
SPALANIE NA ŚNIADANIE
09:00-09:50
Wolne miejsca - 20
Miłosz
POŚLADKI + BRZUCH
09:00-09:50
Wolne miejsca - 12
Olena
17:00
FIT-BALL
17:00-18:00
Wolne miejsca - 15
Patrycja
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 21
Olena
Pilates
17:00-17:50
Wolne miejsca - 20
Olena
17:15
ZDROWE PLECY Z AROMOTERAPIA
17:15-18:00
Wolne miejsca - 22
Iwona
TBC
17:15-18:00
Wolne miejsca - 13
Miłosz
18:00
BPU
18:00-18:50
Wolne miejsca - 7
Miłosz
DEEPWORK
18:00-18:50
Wolne miejsca - 13
Iwona
SUPER PUPA
18:00-18:50
Wolne miejsca - 22
Patrycja
PŁASKI BRZUCH
18:00-18:50
Wolne miejsca - 10
Joanna
STEP SHAPE
18:00-18:50
Wolne miejsca - 6
Olena
19:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP
19:00-19:50
Wolne miejsca - 16
Iwona
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 6
Olena
FULL BODY WORKOUT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 1
Paweł
PŁASKI BRZUCH
19:00-19:50
Wolne miejsca - 10
Joanna
FULL BODY WORKOUT
19:00-19:50
Wolne miejsca - 8
Paweł
20:00
FULL BODY WORKOUT
20:00-20:50
Wolne miejsca - 4
Paweł
SUPER LINIA
20:00-20:50
Wolne miejsca - 1
Olena
Zumba
20:00-20:50
Wolne miejsca - 17
Julita
AROMATERAPIA W JODZE
20:00-20:50
Wolne miejsca - 13
Iwona

Sala

crossfit

19:00
CROSS STRENGHT
19:00-20:00
Wolne miejsca - 17
Damian
CROSS POWER
19:00-19:50
Wolne miejsca - 23
Damian
ROWERY (CYCLING)
19:00-19:50
Wolne miejsca - 0
Robert
CROSS ENDURANCE
19:00-20:00
Wolne miejsca - 19
Damian
ROWERY (CYCLING)
19:00-19:50
Wolne miejsca - 0
Robert
20:00
ROWERY (CYCLING)
20:00-20:50
Wolne miejsca - 9
Iwona
TRX
20:00-21:00
Wolne miejsca - 4
Paweł

Sala

walki

17:00
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
JU-JITSU WIEK 6-10 LAT
17:00-18:00
Wolne miejsca - 25
Adam
17:15
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness - dzieci 4-5 lat
17:15-18:00
Wolne miejsca - 16
Renata
18:00
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness
18:00-19:00
Wolne miejsca - 0
Renata
JU-JITSU WIEK 11-15 LAT
18:00-19:00
Wolne miejsca - 25
Adam
Gimnastyka artystyczna z elementami fitness
18:00-19:00
Wolne miejsca - 7
Renata
BOKS
18:00-19:00
Wolne miejsca - 24
Maksymilian
19:00
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
MMA
19:00-20:30
Wolne miejsca - 25
Adam
SAMOOBRONA DLA KOBIET
19:00-20:00
Wolne miejsca - 25
Adam
20:30
BOKS
20:30-21:30
Wolne miejsca - 25
Maksymilian
BOKS
20:30-21:30
Wolne miejsca - 25
Maksymilian

Nasi Partnerzy